Торгову марку "Парада" створено у 1998 році спеціально для роботи на вітчизняному ринку. Перша ж колекція від "Паради" була учасником показу на "Сезонах моди", що стало чудовою презентацією нового бренду. Шанувальники віддають перевагу ТМ "Парада", перш за все, за оптимальне поєднання якості, модного стилю та ціни. В основі колекцій - класичний діловий одяг для жінок, який органічно поєднує строгість стилю з вишуканою романтичністю та оригінальністю.

Про високий рівень колекцій свідчать відзнаки за участь у міжнародних та вітчизняних фестивалях моди, в тому числі, таких престижних, як "Сезони моди" та "Київський подіум".

Діяльність ТМ "Парада" - це, по суті, щоденна робота, покликана довести до усвідомлення співвітчизників, що одяг, вироблений в Ужгороді, відповідає рівню європейських стандартів, купувати і носити його - престижно. У цьому вже давно переконалися постійні покупці одягу від ТМ "Парада", кількість яких постійно зростає в різних регіонах України.

Команда професійних дизайнерів та конструкторів готує щороку більше 200 нових моделей одягу у двох колекціях: "Весна-Літо" та "Осінь-Зима".

Для виготовлення продукції ТМ "Парада" використовуються високоякісні тканини та комплектуючі провідних виробників Італії, Болгарії, Чехії, Туреччини та Німеччини.

То ж, якщо ви бажаєте бути успішною, сповідуєте філософію вишуканості і зручності, оригінальності стилю, вкладайте інвестиції у власний імідж.

"Парада" чекає на Вас.