Постійне вдосконалення швейних технологій, високий рівень підготовки висококваліфікованих кадрів, розширення виробництва сформували бездоганний імідж та ділову репутацію підприємства на європейському ринку. Це дає можливість ПрАТ "Ужгородська швейна фабрика" зміцнювати налагоджені зв'язки з партнерами, започатковувати нові ділові відносини та виходити на якісно вищий рівень співробітництва.

На європейському ринку швейної промисловості підприємство успішно продає свої вироби вже майже 20 років. Основні ринки збуту знаходяться в Англії, Франції, Італії, Німеччині та Голландії. Підприємство володіє багаторічною історією виробництва одягу для провідних європейських компаній, таких відомих торгових марок: Next, Antonelle, Tara Jarmon, Mark Jacobs, Moloko, Maje, Blancs Manteaux, Blacky Dress, Jean Paul, Rabe, Hobb's, Lener Cordier, Moschino, Alberta Ferretti, Daniel Hechter, Celio, SYM.

Довготривале плідне співробітництво з відомими у світі виробниками одягу сприяє розвитку підприємства та успіху спільного бізнесу.

З 1998 року підприємство працює по давальницькій схемі пошиву текстильних виробів.

Лекала приймаємо за допомогою електронної пошти. Виконання замовлення - протягом 4 тижнів. Мінімальна партія замовлення - 100 одиниць однієї моделі. Готові до довгострокових контрактів.

Пропонуємо вигідні умови для гуртових покупців, власників магазинів та керівників торгових центрів. Ми готові надати будь-яку інформацію з цінами на нашу продукцію.

Щороку збільшуючи обсяг виробів під власною торговою маркою, підприємство зацікавлене у співпраці з виробниками сировини для нашої продукції та фірмами, що займаються реалізацією товару.

Тож запрошуємо Вас до співпраці!